KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14278392

nr 1427 8392

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad. Akvarell, bildmått: 36x55cm, yttermått inklusive ram: 53x71cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 20:31:13

20/10 19:54:54 1      Vinnande bud